• Döviz Kurları
  Puan Durumu
  Aldığı destekle Türkiye şampiyonu oldu
  Aldığı destekle Türkiye şampiyonu oldu
  19 Temmuz 2017 17:41
  Font1 Font2 Font3 Font4
  Bu Haberi Yazdır

  İstanbul Sultanbeyli’de maddi imansızlık içerisindeki Cumhuriyet Ortaokulu Öğrencisi İsa Hasanoğlu, almış olduğu destekle 100 metre koşuda Türkiye birincisi oldu.

  İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde Cumhuriyet Ortaokulu Öğrencisi İsa Hasanoğlu, okullarda ders olarak okutulacak bir başarı hikâyesine imza attı.

  Maddi imkânsızlıklara rağmen yılmayan ve almış olduğu destekle 100 metre koşuda Türkiye birincisi olan İsa Hasanoğlu, 18 Temmuzda İtalya Roma’da yapılacak olan Avrupa Gençler Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek.

  Kars Ardahan Iğdır İş Adamları Dernek Başkanı Kenan Karakoç’un maddi-manevi desteğiyle ilçe gençlerine de örnek olacak başarı hikâyesinin altına imzasını atan Hasanoğlu, “Bugüne kadar gittiğim yarışlarda beni geçen olmadı. Hedefim büyük. UsainBolt’un kırmış olduğu rekoru kırmak istiyorum. Bu yolda sonuna kadar devam edeceğim. Sultanbeyli’den dünya şampiyonu çıkarmayı amaçlıyorum” dedi.

  İsa Ramazanoğlu’na sponsor olan Kars Ardahan Iğdır İş Adamları Dernek Başkanı Kenan Karakoç da, “Bizim için büyük bir gurur. İsa kardeşimize bize mutluluğu yaşattığı için çok teşekkür ediyorum,” şeklinde konuştu.


  Yorumlar  İlgili Haberler