• Döviz Kurları
  Puan Durumu
  Derya Aydın için sahneye çıkıyorlar
  Derya Aydın için sahneye çıkıyorlar
  14 Ekim 2017 16:33
  Font1 Font2 Font3 Font4
  Bu Haberi Yazdır

  Trafik kazası sonucu beyin fonksiyonlarını kaybeden, Karadenizli Şarkıcı Ebral Aydın’ın eşi Derya Aydın için Karadenizli sanatçılar sahneye çıkacak.
  Karadenizli sevilen sanatçılar, 1 sene önce geçirdiği trafik kazasının ardından beyin fonksiyonlarını kaybeden Karadenizli Şarkıcı Ebral Aydın’ın eşi Derya Aydın için yardım konserinde bir araya geliyor. 16 Ekim’de Harbiye Açıkhava Sahnesinde gerçekleşecek konserin geliri Derya Aydın’ın tedavisi için kullanılacak.

  Evrensel’de yer alan habere göre; Geçirdiği kaza sonucunda zor şartlarda ve rehabilitasyon merkezlerinde tedavi gören Derya Aydın’a önümüzdeki aylarda yapılacak kök hücre tedavisi için Karadenizli sanatçılardan büyük destek geliyor. Cengiz Kurtoğlu, Selçuk Balcı, Resul Dindar, Niyazi Koyuncu, Apolas Lermi, Salih Yılmaz, İmera ve Anadolu Ateşi Dans Grubu 16 Ekim Pazartesi günü saat 20.00’de Harbiye Açıkhava Sahnesinde olacak. Konserden elde edilen gelir Derya Aydın’ın kök hücre tedavisine umut olacak.

  Ebral Aydın ile Derya Aydın yaklaşık bir buçuk yıl önce evlendi. Derya Aydın, Gebze Adliyesinde devlet memurluğu görevindeyken bir sene önce Kaymakamlık sınavına girmek üzere Ankara’ya giderken trafik kazası geçirdi.

  Girdiği ameliyattan beyin fonksiyonlarını kaybederek çıkan Derya Aydın’ın ameliyat sonrasında bilinci kapandı. Ameliyatın ardından Ankara’da gördüğü hiçbir tedaviden olumlu yanıt alamadı. Aydın, Hala çok zor şartlarda rehabilitasyon merkezlerinde tedavi görmeye çalışıyor. HABER MERKEZİ


  Yorumlar  İlgili Haberler