• Döviz Kurları
  Puan Durumu
  Durum
  Durum
  31 Mayıs 2017 12:10
  Font1 Font2 Font3 Font4
  Bu Haberi Yazdır

  Halkın Nabzı için yine yeni bir eşikteyiz. Bir kez daha dalya dedik. ‘Dalya yüz” yani 200. sayımız bu. Bu yazıyı yazarken içim gururla doluyor. Böylesi hareketli, ülkemiz için oldukça kritik, demokrasi ve barış mücadelesinin büyük zorluklarla karşı karşıya olduğu bir dönemde yayınımızı ısrarla ve ilkelerimizden taviz vermeden sürdürüyoruz.

  Halkın Nabzı artık Türkiye medyasında bir kurum olmuştur. Medyada dijital devrim, beraberinde getirdiği kolaylıklar ama handikaplarla da gerçekleşirken, biz kağıdın değerini bilmeyi sürdürüyoruz. Çünkü okurlarımıza ulaşmanın en kolay ve en kıymetli yolunun hâlâ bu olduğuna inanıyoruz.

  Bu yolda büyük sorunlarımız oluyor. Özellikle mali sorunlar bunlar. Ama bir şekilde üstesinden geliyoruz. Yine de dayanışmanın daha güçlü olmasını isterdim. Maalesef Türkiye muhalefeti dayanışmanın henüz emekleme evresinde. Ve biraz yavaş öğreniyor dayanışmayı.

  Yine de ben yol arkadaşlarımla bu gazeteyi yaşatmaya kararlıyım.

  Öncelikle bu yolda kadim ekip arkadaşım Ahmet Tulgar’a teşekkür ediyorum. Bu gazeteye benimle beraber verdiği emeğin sizler de tanığısınız.

  Sonra ofiste bu gazeteyi beraber hazırladığımız yazar editörümüz Önder Birol Bıyık’a, grafikerimiz Erdal Bektaş’a, spor ve foto muhabirimiz Fırat Coşkun’a teşekkür ederim.

  Ve elbette her hafta yazılarını bize ulaştıran yazarlarımıza, Şeyhmus Diken’e, Bedros Dağlıyan’a, Erdal Boyoğlu’na, Fehim Işık’a, Mustafa İşitmez’e, Kerem Çiftçi’ye, Zeynep Abbasoğlu’na, Bilgin Kayvar’a ve dönem dönem gazetemize yazılarıyla katkıda bulunan diğer kıymetli yazar dostlara da teşekkür ediyorum..

  Bir gazete 200 sayı çıkmışsa yukarıda da vurguladığım gibi artık bir kurum olmuştur, kurumsallaşmıştır. Bu, okurlarda da bir güven oluşturur. Bu güvene binaen ve mesleki sorumluluğumuz gereği, artık gazetemiz için daha uzun vadeli planlar yapıyoruz.

  Gazetemizde birbiri ardına devreye sokacağımız yenilikleri önümüzdeki dönemde göreceksiniz.

  Halkın Nabzı Genel Yayın Yönetmeni olarak siz okurlarımıza  gururla teşekkür ediyorum.

  Haftaya görüşmek üzere.

   


  Yorumlar  İlgili Haberler