• Döviz Kurları
  Puan Durumu
  Fırtına yıktı, belediye dikti
  Fırtına yıktı, belediye dikti
  3 Kasım 2017 09:43
  Font1 Font2 Font3 Font4
  Bu Haberi Yazdır

  Kadıköy Belediyesi, temmuz ayında İstanbul’da etkili olan dolu yağışı ve kuvvetli rüzgârın etkisiyle Koşuyolu’nda yıkılan ağaçların yerine yenilerini dikti.

   

  Kadıköy Belediyesi ağaç dikim mevsiminin gelmesi ile birlikte çalışmalarını başlattı. İlk ağaçlandırma çalışması fırtına nedeniyle oluşan hortumundan en çok etkilenen nokta olan Koşuyolu Parkı’nda yapıldı. Burada yıkılan ağaçların yerine mahalleli, esnaf ve öğrencilerle birlikte, 75 adet yetişkin ağaç dikildi.

   

  Koşuyolu Parkı’ndaki ağaç dikiminde bir konuşma yapan Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu; ‘’Hedefimiz insanların daha sosyal daha renkli yaşaması ileriye doğru daha aydınlık yürüyebilmesi. İnsanlar parklarla spor alanlarıyla müzik ve sanatla beraber iyi insan olacaklar ve bu iyilik ülkenin yönetimine de yansıyacak. Bizim insanlarımız daha mutlu daha huzurlu yaşamayı hak ediyor. Emin olun sanat ve spor bir araya geldiği zaman çocuklarımız bunlarla büyüyüp huzurlu, mutlu bir ülkeye sahip olacak, Cumhuriyetin ruhu geleceğe yansıyacak. Hepinize iyi yaşamlar diliyorum’’ dedi


  Yorumlar  İlgili Haberler