• Döviz Kurları
  Puan Durumu
  HDP sordu: Bu da mı haber değil?
  HDP sordu: Bu da mı haber değil?
  6 Kasım 2017 14:35
  Font1 Font2 Font3 Font4
  Bu Haberi Yazdır

  HDP Grup Başkanvekili Filiz Kerestecioğlu, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.  Paradise Belgeleri haberlerini yayınlamayan medya patronlarına yüklenen Kerestecioğlu “Ey medya patronları, Paradise belgeleri de mi haber değil? Binali Yıldırım’ın oğullarının off-shore hesapları?  diye konuştu.

   

  Paradise Papers (Cennet Belgeleri) olarak adlandırılan milyonlarca yeni belgede, off-shore şirketlerin kayıtları arasından Başbakan Binali Yıldırım’ın ailesinin şirketleri de çıktı. Paradise Papers’a göre, Malta’da Başbakan Binali Yıldırım’ın oğulları, dayısı ve yeğeniyle bağlantılı olan toplam sekiz şirket bulunuyor.

   

  Binali Yıldırım’ın oğullarının offshore hesapları haber değil mi?
  Medya patronlarına ağır eleştirilerde bulunan Kerestecioğlu, “Binali Yıldırım’ın oğullarının off-shore hesapları bu ülkede haber değeri taşımıyor mu?” diye sordu. Kerestecioğlu, “Bizimle ilgili haberleri geçtik, Paradise belgeleri de mi haber değil? Mehmet Şimşek “offshore hesapları üzerinden vergi kaçırılmasını engellemek istiyoruz” diyor. Binali Yıldırım’ın oğullarının offshore hesapları ne olacak? Bu da mı haber değil?” diye konuştu.

  Yorumlar  İlgili Haberler