• Döviz Kurları
  Puan Durumu
  Kadına şiddet neden tanımıyor: Kadın öğretmen park etme yüzünden saldırıya uğradı
  Kadına şiddet neden tanımıyor: Kadın öğretmen park etme yüzünden saldırıya uğradı
  9 Ocak 2018 12:11
  Font1 Font2 Font3 Font4
  Bu Haberi Yazdır

  Mersin’de lise öğretmeni, araç park etme meselesi yüzünden çıkan tartışmada, komşusunun oğlu tarafından feci şekilde dövülerek hastanelik edildi.

   

   

  Hasan Akel Lisesi coğrafya öğretmeni Hülya Öksüz, merkez Toroslar ilçesi Osmaniye Mahallesi’ndeki evinde ders notlarını girdiği sırada, komşusunun oğlu zile basarak, otobüs geleceğini, bu yüzden aracını biraz daha ileriye almasını istedi.

   

  Bunun üzerine birinci kattaki evinden aşağıya inen Öksüz, apartmanın önündeki otomobilini istenilen yere çekti. Ardından komşusunun oğluna ”Öğretmenden bu saatte ne iş istiyorsunuz?’’ diye takılan Öksüz ile B.B. arasında kısa süreli tartışma yaşandı. Tartışma sonrası evine dönen Öksüz, kapıdan içeriye girdiği sırada arkasından gelen B.B.’nin saldırısına uğradı. Feci şekilde darp edilen Hülya Öksüz, çığlıklarını duyan komşularının yardımı ile Mersin Şehir Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

   

  Uğradığı saldırı sonrası yüzünde ve kafasında şişlikler oluşan Öksüz, hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edilirken, saldırgan şikayet üzerine gözaltına alındı.

   

  Saldırganın eve girdiğinde saçından tutup kafasını yere ve dolaplara vurduğunu anlatan Hülya Öksüz, “Gırtlağımı sıktığında nefessiz kaldım. Bir ara bayıldım. Kapı açıktı bağırmaya çalıştım. Ben orada neredeyse ölüyordum. İstediğini ara, seni ben buradan göndermesini bilirim, seni öldüreceğim diye tehditler savurdu” şeklinde konuştu.


  Yorumlar  İlgili Haberler