• Döviz Kurları
  Puan Durumu
  Lezbiyen çifte Manisa’da saldırı
  Lezbiyen çifte Manisa’da saldırı
  30 Eylül 2017 17:07
  Font1 Font2 Font3 Font4
  Bu Haberi Yazdır

  Üniversiteli lezbiyen çift Manisa’da saldırıya uğradı.

  Konya’da üniversite birinci sınıfta okuyan 19 yaşındaki Aynur O. ve Emine G. tatil için ailesinin yanına gittiği Manisa’da saldırıya uğradı.

  Vatan’dan Esra Can Sinav’ın haberine göre, lezbiyen çift Aynur O. ve Emine G. 27 Eylül 2017’de 2 arkadaşıyla birlikte Manisa Alaşehir’de bir tepeye çıktı. Çiftin yanından ayrılan arkadaşları kısa süre sonra Emine’nin 16 yaşındaki kardeşiyle geri geldi. Kız arkadaşının kardeşi ve arkadaşları tarafından darp edilen lezbiyen çifte daha sonra ailenin diğer üyeleri de saldırdı.

  ‘Yerden kalkamaz hale gelince çocuk babasını’ aradı diyen Aynur O. yaşadıkları anlattı: 10 dakika sonra sevgilimin babası ve üvey annesi geldi. İlk önce yumrukladılar. Sonra babası vücuduma dokunarak beni taciz etti. ‘Eğer görüşmeye devam ederseniz, sana tecavüz ederim’ diyerek beni tehdit etti. Bayılınca da beni arabayla evimin önüne atıp gitmişler. Hastanede gözümü açtım. Hemen darp raporu aldım ve polise, jandarmaya şikayette bulundum. Polisi arayarak kız arkadaşım Emine’nin adresini verdim o da şikayetçi oldu ve evden ayrıldı. Benim elmacık kemiklerimde ve burnumda kırıklar var. Vücudumun her yerine darbe aldım. Kız arkadaşımın da kafatasında ezikler var. Şikayetimiz üzerine sadece ifadeleri alındı ve bırakıldılar. Dava açacağız”


  Yorumlar  İlgili Haberler