• Döviz Kurları
  Puan Durumu
  “Mahalle’nin Muhtarları”nın Eczacı Bahadır’ı yoğun bakımda
  “Mahalle’nin Muhtarları”nın Eczacı Bahadır’ı yoğun bakımda
  3 Kasım 2017 15:10
  Font1 Font2 Font3 Font4
  Bu Haberi Yazdır

  Bir dönemin en çok izlenen efsane dizilerinden biri olan “Mahallenin Muhtarları”nda, ‘Eczacı Bahadır’ karakteriyle hafızalarda yer eden oyuncu Alp Balkan’ın bypass ameliyatı sonrası yoğun bakımda olduğu bildirildi.

   

  90’lı yıllarda Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden olan ve Maltepe Beşçeşmeler’deki meydana adı verilen “Mahalle’nin Muhtarları” dizisinde Eczacı Bahadır karakterini canlandıran oyuncu Alp Balkan’ın ameliyatını, şarkıcı Onur Akay, Instagram adresinden duyurdu. 47 yaşındaki oyuncunun, Mahallenin Muhtarları’nın Temel’i Erkan Can’la o yıllarda çekilmiş fotoğrafını paylaşan Onur Akay şu mesajı paylaştı:

   

  “Herkese hayırlı bir Cuma günü dilerim. Yıllar önce benim de rol aldığım, nostaljinin tozlu raflarında yerini alan efsane dizi Mahallenin Muhtarları’nda, 10 sene ‘Eczacı Bahadır’ karakterine hayat veren oyuncu arkadaşımız Alp Balkan’ı mutlaka hatırlayacaksınız…

  Bypass ameliyatı geçiren Alp, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yoğun bakım servisinde yatıyor.

  Mahallenin yakışıklı eczacısı Alp’in dualarımıza ihtiyacı var. Aynı zamanda müzisyen olan arkadaşımız, Bülent Ersoy’dan Tarkan’a kadar çok sayıda sanatçıya da vokal yapmıştır. Bu mübarek günde dualarınızı eksik etmeyin.”

   

  oyuncu alp

   

  Ameliyata girmeden önce bir fotoğraf paylaşan Alp Bakan da fotoğrafın altına şu notu düştü: “Ben ameliyata kaçar… Bana dua edin emi. Yoğun bakım sonrası görüşürüz kısmetse. Telefonum açık. Şimdilik ‘Behlül kaçar'”


  Yorumlar  İlgili Haberler