• Döviz Kurları
  Puan Durumu
  Servis şoförünün çocuk istismarından kaydı çıktı
  Servis şoförünün çocuk istismarından kaydı çıktı
  6 Eylül 2017 16:10
  Font1 Font2 Font3 Font4
  Bu Haberi Yazdır

  Ümraniye, Fatih ilköğretim okulunda meydana gelen olayda servisçiler arasında çıkan çatışmada Cüneyt Elik vücuduna isabet eden 5 kurşunla hayatını kaybetti.  Olay sırasında Ramazan S.(42) ve Kerem Beyazıt (33) ile Selime E. ise yaralandı. Okuldaki velilerin gözleri önünde meydana gelen olayın ardından polis tarafından geniş çaplı soruşturma başlatılmıştı. Olay yerinde yapılan incelemede bir adet 7.65 tabanca, 5 adet 9 mm boş kovan, 6 adet 45’lik boş kovan, 5 adet 7.65 boş kovan ile 18 adet 7.65 dolu fişek ele geçirildi.

  8 gözaltı

  Hastanede yaralı olan Ramazan Sarı ve Kerem Beyazıt hakkında gözaltı kararı alındı. Öte yandan hastanede tedavisi tamamlanan Selime E.’de tedavisinin ardından Ümraniye İlçe Emniyet Müdürlüğü polis merkezine götürülerek olayla ilgili sorguya alındı. Polis olayla ilgili güvenli kameralarını inceleyerk olaya karıştıkları belirlenen Serkan V., Serat T. B., Necmettin A.(58) , Mehmet A.(27) Sevim K. (47) gözaltına alındı. Böylece gözaltı sayısı 8’e ulaştı. Polisin yaptığı araştırmalarda iki farklı firmanın yetkilileri Cüneyt E. ve Ramazan S. arasında 1 yıl önce husumet yaşandığı ortaya çıktı.

   

  3 kişi için yakalama kararı çıkarıldı

  Polisin olayla ilgili aradığı şüphelilerden birinin çocuğa cinsel istismar suçundan polise geliş kaydı olduğu ortaya çıktı. Servis şirketinin oto tamir işlerini yapan ve firari olan F.E.’nin 2015 yılında Ümraniye’de çocuğa cinsel istismar suçundan gözaltına alındığı öğrenildi. Yapılan incelemede ölen Cüneyt Elik’in daha önceden 3 kez kasten yaralama suçundan hastanedeki yaralılardan Kerem B.’nin 2 kez uyuşturucu bulundurmak suçundan ayrıca Necmettin A.’nın ise tehdit, yaralama ve hakaret suçlarından 3 kez gözaltına alındıkları ortaya çıktı.  Olayla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında olaya karıştıkları belirlenen 3 kişi için de yakalama çıkarıldı. İSTANBUL


  Yorumlar  İlgili Haberler