• Döviz Kurları
  Puan Durumu
  SON PEYGAMBERDEN 10 EMİR

  1) Her Müslüman benim partimin bölgeye gönderdiği işbirlikçi imamların arkasında Cuma namazını kılmalı, kimse kendi dilinde vaaz verenlere itibar etmemeli ve yapanları münafık ilan etmeli. Hepsine derhal jop, biber gazı ve tazyikli su ile müdahale edilmeli, bu da yetmezse hepsi KCK operasyonu adı altında tutuklanmalı.

   

  2) İstinasız herkes benim işaret ettiğim bölge Milletvekillerimi birer Şeyhülislam olarak görmeli ve önce bana, sonra onlara kesintisiz biat etmeli, etmeyenler emrime uymadıkları için en ağır şekilde cezalandırılmalıdır.

   

  3) “Tek dil” dedik anlamadılar, aslında şunu demek istedim: Türkçe sadece yurt genelinde konuşulmakla kalmamalı, tüm dünya ülkelerinin dili Türkçe olmalı, hatta Mars dahil bütün gezegenlerde resmi dil olmalı, Türkçe’yi resmi dil olarak kabul etmeyenlere karşı savaş açılmalı, bu uğurda ölen olursa derhal cennete gönderilmelidir. Gerekli izin alınmıştır.

   

  4) “Tek bayrak” dedik, görmediler, zira kör olmuşlardı. (Bkz. RTE ayeti 53). Yukarı baktığınızda o kutsal hilalimiz, aşağı baktığınızda şehit kanıyla oluşmuş denizdeki yansıması ile dünyanın her köşesinden apaçık ortada olan şanlı bayrağımızı görmeyecek insanlar derhal hain ilan edilmeli ve kellesi vurulmalı.

   

  5) “Tek vatan”ı söylemeye hiç gerek yok. Düşünsenize dünyanın sınırlarını ilk iktidara geldiğim çıraklık dönemimde kaldırdım, ay, güneş, tüm yakın gezegenleri, topraklarımıza kalfalık dönemimde dahil ettim, şimdi sıra diğer bilmem kaç bin, milyon ışık hızı mesafede olan gezegenlerde. Bunun için ustalık dönemimizde savaşacağız. Allahın emri ve benim kavlimle her gezegen bizim, vatanımız olacaktır.

   

  6) Bundan böyle tüm seçim bölgelerinde sandık filan olmamalı, bu eski demode şeyleri derhal kaldırmalı, onların yerine benim imam ve ulemam vekilleri seçmelidir. Ben de onların bana bağlılıklarını bildiğim için fazla mesai harcamayacağım.

   

  7) Bu ustalık dönemimde imam ve ulemamla birlikte bütün gezegenlerin arasına kanal, tünel, asma köprü, duble yol yapacağız. Bazıları bunu çılgın bir proje görebilir, ama tam aksine Yüce Rabbim’in bana verdiği güç, erk ve iktidar sayesinde bunlar gerçek olacak. Buna inanmayanları Sırat köprüsünden aşağı atmak ve cehenneme göndermek de benim işimdir.

   

  8)Bundan böyle hiç kimse muhalif basını satın almayacaktır. Herkes bana inanan yandaş medyamı almakla mükelleftir. Muhalif basın çalışanları derhal gözaltına alınıp tutuklanacaktır. Biz dünyanın en büyük hapishanesini boşuna mı kurduk. İmralı adasını da hapishane yapmadık mı? Türk dünyasının en büyük adliye saraylarının inşaatları da birer birer bitiyor. Hem de her ilimizde 2 tane olmak üzere.

   

  9) Her kim ki Kürt coğrafyasında siyaset yapıyor, ister seçilmiş olsun ister atanmış, derhal KCK operasyonu adı altında derdest edilmeli, Batı illerinde ve Akdeniz ve Ege’deki muhalifler de buna dahil edilmelidir.

   

  10) Ve son emirim şudur ki: Dünya var oldukca ben iktidardayım. Çünkü Yüce Rabbim damarlarında azıcık Gürcü kanı olsa da, asıl asil Türk kanı dolaşan beni, yani RTE’yi peygamber olarak dünyaya göndermiştir.


  Yorumlar  Yazarın Son Yazıları