• Döviz Kurları
  Puan Durumu
  Yeni Akit yazarı Dilipak: Belediyelerin rüşvetçi
  Yeni Akit yazarı Dilipak: Belediyelerin rüşvetçi
  5 Ağustos 2017 10:11
  Font1 Font2 Font3 Font4
  Bu Haberi Yazdır

  Yandaş medya Yeni Akit yazarlarından Abdurrahman Dilipak, AKP’nin belediye üzerinden iktidara geldiğini ancak yine belediyeler üzerinden iktidarı kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya olduğunu yazdı.

  Dilipak, AKP’ye, “Şu alçak, hain, lanet olası rüşvetçilerden yakanızı bir an önce kurtarın nasıl kurtaracaksanız. Bunlar herkesi haraca bağlıyor. İhalelere hile karıştırıyorlar, imar işlerinde bu işler çok fazla. İli, ilçesi yok. Bu işe vakfı, camiyi de karıştırıyorlar. Cami avlusunda rüşvet pazarlığı yapıyor bu ahlaksızlar” diye seslendi.

  İhalelere de büyük ölçüde rüşvet ve fesat karıştırıldığını savunan Dilipak, “Açık söylüyorum, bunları ihbar edelim. Direnelim, teslim olmayalım” çağrısı yaptı.

  Rüşvet çarkını çevirenlerin namaz kılıp hacca gittiğini aktaran Dilipak, “Vay o namaz kılanların haline ki”, diye “din günü”nü hatırlatmak gerek bu adamlara!” sözleriyle rüşvetin büyüklüğüne dikkat çekti.

  Rüşvetin en büyük sorun haline geldiğini yazan Dilipak, “AK Parti bugün iktidar partisidir. AK Partililer partilerine sahip çıksınlar. Bu pislikleri partilerinden uzaklaştırsınlar, meydanı bu hainlere ve zalimlere bırakmasınlar.” çağrısında bulundu.


  Yorumlar  İlgili Haberler